Ottelut 2019

28.04.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – JoMa 0-2 (0-9, 6-7)
Sunnuntaina klo 14.00 Fuengirola, Complejo Polideportivo Municipal Elola
12.05.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – KoU 2-0 ( 7-4, 4-2)
Sunnuntaina klo 17.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
16.05.
tunnus-jymyjussit
IPV – JymyJussit 0-1 (0-4, 6-6)
Torstaina klo 18.00 Imatra, Ukonniemen monitoimistadion
18.05.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – KiPa 0-1 (0-3, 1-1)
Lauantaina klo 15.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
23.05.
tunnus-jymyjussit
Tahko – JymyJussit 2-0 (3-2, 6-5)
Torstaina klo 18.00 Hyvinkää, Pihkalan pesäpallostadion
26.05.
tunnus-jymyjussit
SoJy – JymyJussit
Sunnuntaina klo 16.00 Sotkamo, Hiukan pesäpallostadion
28.05.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – PattU
Tiistaina klo 18.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
02.06.
tunnus-jymyjussit
Ankkurit – JymyJussit
Sunnuntaina klo 15.00 Alajärvi, Kitron pesäpallostadion
06.06.
tunnus-jymyjussit
KaMa – JymyJussit
Torstaina klo 18.00 Kankaanpää, Pohjanlinnan pesäpallostadion
09.06.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – KPL
Sunnuntaina klo 17.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
13.06.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – KeKi
Torstaina klo 18.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
16.06.
tunnus-jymyjussit
Veto – JymyJussit
Sunnuntaina klo 16.00 Vimpeli, Saarikenttä
19.06.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – Siilinjärvi
Keskiviikkona klo 18.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
25.06.
tunnus-jymyjussit
JoMa – JymyJussit
Tiistaina klo 18.00 Joensuu, Mehtimäen pesäpallostadion
27.06.
tunnus-jymyjussit
KoU – JymyJussit
Torstaina klo 18.00 Koskenkorva, Koskenkorvan pesäpallostadion
30.06.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – KaMa
Sunnuntaina klo 17.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
04.07.
tunnus-jymyjussit
Veto – JymyJussit
Torstaina klo 18.00 Vimpeli, Saarikenttä
10.07.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – Ankkurit
Keskiviikkona klo 18.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
12.07.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – KoU
Perjantaina klo 18.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
14.07.
tunnus-jymyjussit
KeKi – JymyJussit
Sunnuntaina klo 17.00 Kempele, Sarkkirannan urheilukeskus
19.07.
tunnus-jymyjussit
KPL – JymyJussit
Perjantaina klo 18.00 Kouvola, Kouvolan Pesäpallostadion
20.07.
tunnus-jymyjussit
KiPa – JymyJussit
Lauantaina klo 16.00 Kitee, Rantakenttä
23.07.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – Ankkurit
Tiistaina klo 18.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
25.07.
tunnus-jymyjussit
KaMa – JymyJussit
Torstaina klo 18.00 Kankaanpää, Pohjanlinnan pesäpallostadion
28.07.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – Veto
Sunnuntaina klo 17.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
02.08.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – IPV
Perjantaina klo 18.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
04.08.
tunnus-jymyjussit
Siilinjärvi – JymyJussit
Sunnuntaina klo 17.00 Siilinjärvi, Mantun kenttä
06.08.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – Tahko
Tiistaina klo 18.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
09.08.
tunnus-jymyjussit
JymyJussit – SoJy
Perjantaina klo 18.00 Seinäjoki, Kotijoukkue Areena
13.08.
tunnus-jymyjussit
PattU – JymyJussit
Tiistaina klo 17.30 Raahe, Rännärin pesäpallostadion

Hörsköötestä päälle

JymyJussit-fanituotteet

Kauppa

Sykettä yrityksille

Anna asiakkaallesi tunnetta

Yrityksille

Itä-Länsi -fanituotteet

Seinäjoen Itä-Länsi 2019

Kauppa